Bel et Blanc
Akce

Novinky / Akce / Slevy

Videoreportáž z Bel et Blanc / 2.6.2014
Dovolte abychom Vás pozvali do našich čistíren prostřednictvím video reportáže z naší čistírny v OC Palladium. Stačí kliknout na tento odkaz.
Jarní úklid s CLUB kartou Bel et Blanc / 4.4.2014
Jak na velký jarní úklid bez stresu? Kupte si CLUB kartu Bel & Blanc do Portmonky na kterékoliv z našich provozoven a svěřte se profesionálům! S CLUB kartou získáte 15% slevu na služby v našich čistírnách a mnoho dalších výhod.
Chcete pokaždé ušetřit? Stačí si po nákupu CLUB karty na kterékoliv z našich provozoven stáhnout aplikaci Portmonka a do dvou týdnů od nákupu Vám pošleme na Vámi uvedenou mailovou adresu čárový kód, který si do aplikace uložíte. Kartu už nikdy nezapomenete doma a všechny výhody budete mít stále u sebe.
Navigace na nejbližší provozovnu — Když budete mít svou kartu v mobilní aplikaci Portmonka, vždy budete mít přehled která z našich provozoven je Vám nejblíž, jaká je otevírací doba a najdete zde i kontakt přímo na provozovnu kterou chcete navštívit. Aplikaci můžete stahovat na www.mojeportmonka.cz
Poznejte rozmanitou práci u světového lídra v čistírenství / 21.11.2013
Čistírny Bel&Blanc ročně obslouží tisíce klientů. Poznej jak náš odborně zaškolený personál svojí každodenní prací buduje náš společný úspěch a staň se jedním z nás. Na tvůj životopis čekáme na: jdvorak@beletblanc.cz.

Suché i mokré čištění a další služby

O firmě

Síť rychločistíren Bel & Blanc vznikla v západní Francii roku 1995. Díky obrovskému zájmu klientů má v současné době již 130 provozoven ve 4 zemích světa, soustředěných do galerií hypermarketů a obchodních center. Provoz prvních čistíren Bel & Blanc v České republice byl zahájen na jaře roku 2001. Profesionální obsluha, 90 minutová doba čištění, příznivá cena, to vše je zárukou spokojenosti všech klientů využívajících služeb Bel & Blanc.

Virtuální prohlídka

Čistý ticket Exclusive program

Platební karty

Kontakty

IDEAL ČESKÁ s.r.o.
Sídlo: Holečkova 777/39, 150 00 Praha 5

Tel.: +420 602 766 305
Tel.: +420 607 005 538
E-mail:


Copyright © 2006 – 2015 Bel & Blanc | zásady ochrany soukromí | | web © 2142.net