Bel et Blanc
Akce

Naše služby a ceny

Krédem naší společnosti je: vyčistit Váš oděv kvalitně, rychle a spolehlivě a to vše za příznivou cenu. V praxi to znamená, že Vaše zakázka bude připravena k vyzvednutí ještě než si stihnete koupit vše potřebné v obchodním centru. Odpadá tak nutnost vyzvedávání oděvů druhý den. Toto platí pro oděvy, které se čistí chemickou cestou, oděvy čištěné mokrou cestou - to je praním a sušením budou hotovy vždy do druhého dne či dle dohody s pracovnicí čistírny. Těmto oděvům se musí věnovat zvláštní péče a proto je doba potřebná pro jejich vyčištění delší (toto platí i pro oděvy silně znečištěné).

Úpravy oděvů

Zákazníkům nabízíme kromě čištění a praní oděvů i úpravy oděvů jako např. úpravu délky kalhot či sukní, výměna zipů, přišívání knoflíků apod. Tuto službu můžete využít ve všech obchodních centrech.

AQUA čištění

Kromě standardního čištění oděvů můžeme zákazníkům nabídnout novinku tzv. AQUA čištění - to je chemické čištění vodou, využívá se hlavně u oděvů u nichž je povoleno pouze chemické čištění. Toto čištění doporučujeme u všech typů kalhot, dekoračních látek, potahů, u některých typů bund a hlavně u oděvů, které z důvodu ozdobných aplikací nemohou být čištěny chemicky, neboť by došlo k jejich poškození.

Jak dlouho číštění trvá?

Standardní doba čištění je 90 minut. Výjimku tvoří oděvy vyžadující zvláštní péči (například péřové bundy). Takové oděvy jsme schopni vyčistit většinou do druhého dne.

Platební a zákaznické karty, tickety

Na všech našich pobočkách s výjimkou Zlína přijímáme platební karty Eurocard/Mastercard, Maestro, Visa a Diners.

plat. karty EC/MC, Maestro, Visa, Diners  Edenred ticket

Na všech našich pobočkách přijímáme také tickety Edenred.

Reklamační řád

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

Spotřebitel má dle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů, právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu. Věcně příslušným subjektem mimosoudního řešení spotřebitelského sporu je Česká obchodní inspekce nebo jiný subjekt pověřený Ministerstvem průmyslu a obchodu. Bližší informace o České obchodní inspekci jsou dostupné na stránkách: www.coi.cz.

Virtuální prohlídka

Edenred

Platební karty

Kontakty

IDEAL ČESKÁ s.r.o.
Sídlo: Holečkova 777/39, 150 00 Praha 5

Tel.: +420 277 000 234
Tel.: +420 607 005 538
E-mail:


Copyright © 2006 – 2019 Bel & Blanc | zásady ochrany soukromí | | web © 2142.net